Webdesign - Tvorba web stránok
Úvod Webdesign Webhosting Referencie Kontakt

Redesign web stránok

Redesign - prerobenie web stránok

Redesign web stránok Máte už vlastnú web stránku ale je neefektívna, príp. zastaralá? Vyrobíme pre Vás webstránku prispôsobenú imidžu Vašej organizácie, s obsahom, ktorý máte na Vašej starej web stránke, prípadne s novým obsahom, ktorý nám pošlete. Pamätajte, že webstránka je vizitkou Vašej firmy a často sa zákazník rozhodne podľa nej, či Vás osloví alebo nie.

V krátkom čase Vám vieme zabezpečiť prerobenie vašej web stránky, zaregistrovanie stránky do vyhľadávačov, vytvorenie nového grafického vzhľadu ... a iné veci podľa Vašich požiadaviek.

Jazykové preklady
Ak chcete aby bola váša web stránka dostupná aj zahraničným návštevníkom/klientom, potrebujete aby bola aj v nejakom cudzom jazyku. Vieme Vám zabezpečiť kvalitné preklady do rôznych jazykov.
Cena: 10 € /normostrana/jazyk

Cena za redesign - prerobenie web stránky
» výsledná cena sa odvíja od náročnosti úprav web stránok a náročnosti práce.

Ako objednať prerobenie web stránky?
Na náš e-mail jp-design@jp-design.sk, prípadne cez náš kontaktný formulár zašlite objednávku v ktorej uveďte nasledujúce údaje:

- adresu Vašej web stránky
- vašu približnú predstavu
- čo by ste chceli na stránke zmeniť

Na základe týchto údajov Vám pripravíme cenovú ponuku. V prípade ak s ňou budete súhlasiť, začneme práce na prerobení web stránky.


Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Keď sa chcete na internete zviditeľniť, nechať o sebe vedieť čo robíte, kde Vás zákazníci nájdu, tak potrebujete mať svoju web stránku.

Prejsť na: Tvorba web stránok >>

Vysvetlenie pojmov

Vysvetlenie pojmov

Neviete čo znamenajú slová ako webdesign, webhosting, php, wap, MySQL a podobne? Potom sme práve pre Vás pripravili malý slovník na vysvetlenie zakladných pojmov.

Prejsť na: Vysvetlenie pojmov >>

Tvorba wap stránok

Tvorba wap stránok

Wap používa od roku 1999 väčšina mobilných telefónov. Tento protokol umožňuje prehliadanie zjednodušených web stránok, vytvorených v hypertextovom značkovacom jazyku WML (Wireless Markup Language).

Prejsť na: Tvorba wap stránok >>