Webdesign - Tvorba web stránok
Úvod Webdesign Webhosting Referencie Kontakt

Registrácia do vyhľadávačov

Registrácia web stránok do katalógov a vyhľadávačov

Registrácia do vyhľadávačov Máte vlastnú web stránku a radi by ste ju zaregistrovali do katalógov a vyhľadávačov web stránok? Radi prevezmeme túto úlohu za Vás. V našej databáze máme desiatky slovenských, národných (české, poľské, nemecké ...) a medzinárodných vyhľadávačov a katalógov wap stránok. Zaregistrovaním v nich sa Vám podstatne zvýši návštevnosť stránky.

Vašu stránku vieme zaregistrovať do týchto katalógov v priebehu 24 hodín, pričom Vaša stránka sa v slovenských a národných vyhľadávačoch začne zobrazovať v priebehu 2 týždňoch, v medzinárodných v priebehu 1-2 mesiacoch. Po úspešnej registrácii Vám zašleme štatistiku s výsledkami.

Cena za registráciu do vyhľadávačov
» 20 slovenských vyhľadávačov a katalógov - 20 €
» 20 českých vyhľadávačov a katalógov - 20 €
» 20 nemeckých vyhľadávačov a katalógov - 20 €
» 10 poľských vyhľadávačov a katalógov - 20 €
» 20 medzinárodných vyhľadávačov a katalógov - 20 €

Pre zaregistrovanie do českých, poľských a nemeckých vyhľadávačov je potrebné aby Vaša web stránka obsahovala danú jazykovú verziu. Pri medzinárodných je vhodné aby vaša stránka mala aj anglickú verziu.

Ako objednať registráciu do vyhľadávačov?
Na náš e-mail jp-design@jp-design.sk, prípadne cez náš kontaktný formulár zašlite objednávku v ktorej uveďte nasledujúce údaje:

- adresu Vašej web stránky
- názov web stránky
- popis web stránky (max. 255 znakov)
- kľučové slová (max. 20 slov)


Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Keď sa chcete na internete zviditeľniť, nechať o sebe vedieť čo robíte, kde Vás zákazníci nájdu, tak potrebujete mať svoju web stránku.

Prejsť na: Tvorba web stránok >>

Vysvetlenie pojmov

Vysvetlenie pojmov

Neviete čo znamenajú slová ako webdesign, webhosting, php, wap, MySQL a podobne? Potom sme práve pre Vás pripravili malý slovník na vysvetlenie zakladných pojmov.

Prejsť na: Vysvetlenie pojmov >>

Tvorba wap stránok

Tvorba wap stránok

Wap používa od roku 1999 väčšina mobilných telefónov. Tento protokol umožňuje prehliadanie zjednodušených web stránok, vytvorených v hypertextovom značkovacom jazyku WML (Wireless Markup Language).

Prejsť na: Tvorba wap stránok >>