Webdesign - Tvorba web stránok
Úvod Webdesign Webhosting Referencie Kontakt

Tvorba CD prezentácii

Tvorba CD prezentácii

Tvorba CD prezentácii CD prezentácie poskytujú možnost efektivne pôsobiť na zákazníka omnoho väčšími prostriedkami ako v porovnaní s akoukoľvek inou formou reklamy. Je to vlastne internetová stránka na cédečku, takže je Vaša prezentácia dostupná aj klientom, ktorý nemajú pripojenie na internet. Je to vhodný propagačný materiál hlavne pre výstavy.

Jazykové preklady
Ak chcete aby bola váša CD prezentácia dostupná aj zahraničným návštevníkom/klientom, potrebujete aby bola aj v nejakom cudzom jazyku. Vieme Vám zabezpečiť kvalitné preklady do rôznych jazykov.
Cena: 10 € /normostrana/jazyk

Cena za vytvorenie CD prezentácie
» od 100 €, výsledná cena sa odvíja od náročnosti vytvorenia prezentácie a náročnosti práce.

Ako objednať tvorbu CD prezentácie?
Na náš e-mail jp-design@jp-design.sk, prípadne cez náš kontaktný formulár zašlite objednávku v ktorej uveďte nasledujúce údaje:

- čo všetko by ste chceli v CD prezentácii mať

Na základe týchto údajov Vám pripravíme cenovú ponuku. V prípade ak s ňou budete súhlasiť, začneme práce na tvorbe CD prezentácii.Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Keď sa chcete na internete zviditeľniť, nechať o sebe vedieť čo robíte, kde Vás zákazníci nájdu, tak potrebujete mať svoju web stránku.

Prejsť na: Tvorba web stránok >>

Vysvetlenie pojmov

Vysvetlenie pojmov

Neviete čo znamenajú slová ako webdesign, webhosting, php, wap, MySQL a podobne? Potom sme práve pre Vás pripravili malý slovník na vysvetlenie zakladných pojmov.

Prejsť na: Vysvetlenie pojmov >>

Favicon generátor

Favicon generátor

Favicon je malá elegantná ikona, ktorá sa zobrazí vo vašom prehliadači vedľa internetovej adresy. Vytvorte si svoju ikonku pre vašu web stránku.

Prejsť na: Favicon generátor >>