Webdesign - Tvorba web stránok
Úvod Webdesign Webhosting Referencie Kontakt

Tvorba wap stránok

Tvorba wap stránok - stránky pre mobilné telefóny

Tvorba wap stránok Určite ste si všimli pri cestovaní vlakom, autobusom alebo v čakárňach, ľudí neustále ťukajúcich do klávesnice a zahľadených do displeja mobilného telefónu. Môže za to aplikačný protokol pre bezdrôtové zariadenia WAP (Wireless Application Protokol). Tento protokol umožnuje zobrazenie jednoduchých web stránok na displejoch mobilných telefónov.

WAP stránky väčšinou nevznikajú ako samostatný projekt, ale skôr ako doplnková služba k ich väčším bratom - internetovým stránkam. WAP na Slovensku využíva cez 500 000 tisíc obyvateľov, čo nie je určite zanedbateľné číslo. Prečo nevyužiť tento potenciál a spropagovať Vašu firmu aj v tomto médiu a získať tak ďaľších potencionálnych klientov? Hlavne ak ceny za vytvorenie wap stránok sú neporovnateľne nižšie ako u web stránok.

S tvorbou wap stránok máme bohaté skúsenosti, vytvoríme Vám plnohodnotnú wap verziu vašej internetovej stránky, či už sa jedná o jednoduchú web stránku, alebo internetový obchod.

Cena za tvorbu wap stránky:

Cena za vytvorenie wap stránky sa začína už od 20 €, v závislosti od rozsiahlosti projektu.

Displeje mobilných telefónov sú oproti PC monitorom stále maličké, no napriek tomu dokážu to, čo iní nedokážu - poskytnúť informácie kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate.

Ako objednať tvorbu wap stránky?

Na náš e-mail jp-design@jp-design.sk, prípadne cez náš kontaktný formulár zašlite objednávku v ktorej uveďte nasledujúce údaje:

- o akú stránku by ste mali záujem
- čo všetko by mala wap stránka obsahovať

Na základe týchto údajov Vám pripravíme cenovú ponuku. V prípade ak s ňou budete súhlasiť, začneme práce na tvorbe wap stránky.


Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Keď sa chcete na internete zviditeľniť, nechať o sebe vedieť čo robíte, kde Vás zákazníci nájdu, tak potrebujete mať svoju web stránku.

Prejsť na: Tvorba web stránok >>

Vysvetlenie pojmov

Vysvetlenie pojmov

Neviete čo znamenajú slová ako webdesign, webhosting, php, wap, MySQL a podobne? Potom sme práve pre Vás pripravili malý slovník na vysvetlenie zakladných pojmov.

Prejsť na: Vysvetlenie pojmov >>

Zvýšenie návštevnosti

Zvyšenie návštevnosti

Máte internetovú stránku, ale chybajú Vám návštevníci? Získajte cielených návštevníkov s minimom nákladov.


Prejsť na: Zvýšenie návštevnosti >>

Tvorba eShopov

Tvorba eShopov

Predávajte Váš tovar aj prostredníctvom internetu. Zvýšite si Vaš príjem a naopak, znížite výdavky.Prejsť na: Tvorba Eshopov >>