Webdesign - Tvorba web stránok
Úvod Webdesign Webhosting Referencie Kontakt

Webdesign

Web Design

Webdesign

Internetové stránky sú neodmysliteľnou súčasťou propagácie každej firmy, ktorá chce držať krok s dynamickým vývojom spoločnosti okolo nás. V dnešnej dobe je Internet veľké marketingové médium. Na zákaznikov veľmi dobre pôsobí profesionálny design vašich web stránok, ktorý hovorí aj o úrovni vašej firmy. Profesionálny design stránky nezáleží na objeme, ani na komplikovanosti, ale predovšetkým na kvalite, a tu Vám môžeme ponúknuť!


Pre predstavu o našich schopnostiach a skúsenostiach, Vám doporučujeme si prezrieť naše referencie. Máte už vlastnú web stránku ale je neefektívna, prp. zastaralá? Vyrobíme pre Vás web stránku prispôsobenú imidžu vašej firmy, s obsahom, ktorý máte na vašej starej web stránke, prípadne s novým obsahom, ktorý nám pošlete. Pamätajte, že web stránka je vizitkou vašej firmy a často sa zákazník rozhodne podľa nej, či vás osloví alebo nie. Neváhajte a kontaktujte nás! Radi Vám vypracujeme nezávislú cenovú ponuku.


JP Design ponúka:


» tvorba jednoduchých web stránok
» tvorba dynamických web stránok
» prerobenie - redesign web stránok
» tvorba eshopov - virtuálnych obchodov
» tvorba wap stránok
» tvorba reklamných bannerov
» tvorba CD prezentácii
» údržba - aktualizácia web stránok
» registrácia web stránok do vyhľadávačovZvýšenie návštevnosti

Zvyenie nvtevnosti

Máte internetovú stránku, ale chybajú Vám návštevníci? Získajte cielených návštevníkov s minimom nákladov.


Prejsť na: Zvýšenie návštevnosti >>

Postup spolupráce

Postup spolupráce

Aký je postup spolupráce pri vytváraní webstránky? Ako prebieha tvorba stránky, komunikácia počas tvorby webu a fakturácia?


Prejsť na: Postup spolupráce >>

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Keď sa chcete na internete zviditeľniť, nechať o sebe vedieť čo robíte, kde Vás zákazníci nájdu, tak potrebujete mať svoju web stránku. Potešíte vašich klientov a zároveň sa spropagujete.

Prejsť na: Tvorba web stránok >>