Webdesign - Tvorba web stránok
Úvod Webdesign Webhosting Referencie Kontakt

Zvýšenie návštevnosti

Zvýšenie návštevnosti web stránky

Zvýšenie návštevnosti

Máte internetovú stránku, ale žial navštevuje ju oveľa menej návštevníkov ako by ste chceli? Ponúkame Vám jednoduchú a pritom veľmi úspešnú možnosť pre získanie nových návštevníkov - klientov, systém eTarget. Získajte cielených návštevníkov s minimom nákladov, platíte iba za kliknutia. Vďaka eTargetu môžete byť na prvých pozíciach v 145-tich slovenských vyhľadavacích portáloch naraz (Zoznam.sk, SZM.sk, Altas.sk, Sme.sk...).

Ako to funguje?
Po registrácii na stránke www.etarget.sk máte možnosť zadať kľúčové slová, na základe ktorých sa Váš odkaz zobrazí na prednostných pozíciach v slovenských vyhľadávačoch, katalógoch alebo pri článkoch. Cena za jedno kliknutie začína už od 0.03,- €.


Získajte bónus 4 € na eTarget
Ak sa do systému eTarget zaregistrujete cez tento odkaz: http://www.etarget.sk/?doporucil=7276, eTarget Vám pri prvom navýšení kreditu pripočíta 4 € bónus.

Výhodou je flexibilnosť systému - Váš odkaz sa začne zobrazovať ihneď po úhrade prvej platby. Naviac môžete s odkazom pracovať on-line (upravovať, mazať, vytvárať nové odkazy).Zaregistrovať sa na eTarget >>Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Keď sa chcete na internete zviditeľniť, nechať o sebe vedieť čo robíte, kde Vás zákazníci nájdu, tak potrebujete mať svoju web stránku.

Prejsť na: Tvorba web stránok >>

Tvorba eShopov

Tvorba eShopov

Predávajte Váš tovar aj prostredníctvom internetu. Zvýšite si Vaš príjem a naopak, znížite výdavky.

Prejsť na: Tvorba eShopov >>

Favicon generátor

Favicon generátor

Favicon je malá elegantná ikona, ktorá sa zobrazí vo vašom prehliadači vedľa internetovej adresy. Vytvorte si svoju ikonku pre vašu web stránku.

Prejsť na: Favicon generátor >>