Webdesign - Tvorba web stránok
Úvod Webdesign Webhosting Referencie Kontakt

Správca web stránky a eshopu

Správca webu

Situácia na internete a na trhu sa neustále vyvíja, je preto potrebné ísť s dobou a mať pre svoje web stránky zabezpečenú priebežnú správu webu a jeho aktualizácie. Ak zveríte správu vašej web stránky alebo internetového obchodu do našich rúk, nezískate len obyčajného plniča obsahu, ale aj človeka, ktorý aktívne hľadá chyby na webe a ihneď ich opravuje a navrhuje ďalšie vylepšenia webu. Výsledkom tak môže byť stabilne stúpajúca návštevnosť vášho webu a úmerne aj zvyšovanie zisku.


Správca webu

Správa webu zahrňuje drobné aktualizácie web stránky, ktoré sú však podstatné pre zákazníkov, ako aktualizácia kontaktných údajov, vytvorenie nových podstránok, úprava textov, pridanie nových referencií a fotiek, registrácia do vyhľadávačov, SEO optimalizácia... Snažíme sa jednoducho priniesť vyššiu pridanú hodnotu a posunúť váš web o kúsok ďalej, aby bol stále konkurencieschopný.


Správca eshopu

Správa internetového obchodu v sebe obsahuje všetky služby ako pri správe webu ako aj dopĺňanie nového tovaru, aktualizácie cien a popisov, aktualizáciu obchodných a dodacích podmienok, cien poštovného a iné... Priebeh a objem vykonávaných prác záleží vždy na dohode. Snažíme sa vyjsť klientovi v ústrety a spravovať jeho web tak, aby všetko dávalo zmysel.


Cena za správu webu

Konečná cena za správu webu a internetového obchodu sa odvíja od predpokladaných náročnosti a množstva úprav. Platba za odvedenú prácu môže byť po dohode vo forme hodinovej taxy, alebo pri dlhodobej spolupráci paušálnou úhradou.

Ako objednať správu web stránky?
V prípade ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 120 650 alebo mailom na jp-design@jp-design.sk. Pre prípadnú spoluprácu si musíte pripraviť prístupové údaje k webu, t.j. FTP prístup a prístup k administračnému systému (ak je súčasťou webu). Výhodou internetu je, že je jedno či ste z mesta Žilina, Košice, Poprad, či Bratislava - vďaka elektronickej komunikácii pôsobíme v rámci celého Slovenska.

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Tvoríme profesionálne web stránky presne podľa vašich požiadaviek. Samozrejmosťou je optimalizácia pre vyhľadávače a administračný systém pre správu obsahu.

Prejsť na: Tvorba web stránok >>

Tvorba eShopov

Tvorba eShopov

Internetový obchod pre vás vytvoríme rýchlo, lacno a odborne. SEO optimalizácia a registrácia do katalógov v cene!


Prejsť na: Tvorba Eshopov >>

Prerobenie web stránky

Prerobenie webu

Má vaša web stránka už najlepšie roky za sebou? Má zastaralý dizajn, prepadla sa vo vyhľadávačoch, návštevnosť klesla na minimum? Oslovte nás a vrátime vášmu webu opäť život!


Prejsť na: Prerobenie web stránok >>