Webdesign - Tvorba web stránok
Úvod Webdesign Webhosting Referencie Kontakt

Tvorba reklamných bannerov

Reklama na internete

Tvorba reklamných bannerov Reklamné bannery slúžia na propágaciu web stránok na internete.Funguje to buď zapojením web stránky do systému výmeny bannerov, kde sa na vašej stránke zobrazujú bannery na iné stránky a váš banner sa zobrazuje na iných stránkach. Ďalšou možnosťou je výmena bannerov s inými stránkami, najlepšie so stránkami s podobným zameraním. Poslednou možnosťou je platená reklama, t.j. za zobrazovanie vášho reklamného banneru na iných web stránkach si zaplatíte. Väčšinou sa platí za počet zobrazení banneru, niekde za počet kliknutí.

Ponúkame Vám vytvorenie rôznych druhov reklamných bannerov v štandartných veľkostiach, buď statické, animované alebo spracované vo flashi.

Cena za tvorbu bannerov
» cena vytvorenia reklamného banneru závisí od komplikovanosti a zložitosti práce

Ako objednať vytvorenie bannera?
Na náš e-mail jp-design@jp-design.sk, prípadne cez náš kontaktný formulár zašlite objednávku v ktorej uveďte nasledujúce údaje:

- adresu Vašej web stránky
- vašu približnú predstavu

Na základe týchto údajov Vám pripravíme cenovú ponuku. V prípade ak s ňou budete súhlasiť, začneme práce na tvorbe reklamného banneru.


Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Keď sa chcete na internete zviditeľniť, nechať o sebe vedieť čo robíte, kde Vás zákazníci nájdu, tak potrebujete mať svoju web stránku.

Prejsť na: Tvorba web stránok >>

Vysvetlenie pojmov

Vysvetlenie pojmov

Neviete čo znamenajú slová ako webdesign, webhosting, php, wap, MySQL a podobne? Potom sme práve pre Vás pripravili malý slovník na vysvetlenie zakladných pojmov.

Prejsť na: Vysvetlenie pojmov >>

Favicon generátor

Favicon generátor

Favicon je malá elegantná ikona, ktorá sa zobrazí vo vašom prehliadači vedľa internetovej adresy. Vytvorte si svoju ikonku pre vašu web stránku.

Prejsť na: Favicon generátor >>